Akademia Dochodowego Biznesu MiSales

Jedyny taki warsztat online z elementami e-learningu,
mentoringu z trenerem na "wyciągnięcie ręki".

DLA KOGO?

Nie masz pomysłu skąd pozyskać nowych klientów B2B lub B2C?

Nie wiesz jak zbudować dochodową strategię biznesu?

Masz setki spotkań i telefonów w miesiącu, a na koniec i tak liczysz straty, a nie zyski?

Chcesz więcej sprzedawać? Zwiększyć ilość klientów z wybranych kanałów sprzedaży?

Chcesz być ekspertem, który daje najwyższą jakość obsługi?

 

Codziennie planujesz swoje działania sprzedażowe ale, nie jesteś w stanie się z nich wywiązać bo dopadła Cię:

Stagnacja, Zmęczenie i Brak motywacji!

Odpowiedziałeś przynajmniej na jedno pytanie twierdząco?

Nie czekaj, zapisz się do jedynej takiej online’owej Szkoły Dochodowego Biznesu i Sprzedaży – Akademii MiSales!

Gdzie odbywać się będą zajęcia, warsztaty, spotkania?

Nigdzie nie musisz dojeżdżać, rezerwować hoteli, brać urlopu i tracić potencjału zarobkowego w czasie gdy potrzebujesz rozwoju i wsparcia. Nie musisz również czekać tygodniami na szkolenie, które potrzebne Ci jest JUŻ bo przecież sprzedaż i TWÓJ ZYSK nie poczekają.

     

Akademia Dochodowego Biznesu i Sprzedaży MiSales prowadzona jest wyłącznie w trybie online. Połączona jest z elementami szkolenia stacjonarnego bo masz dostęp do trenera na grupowych i indywidualnych online'owych spotkaniach.


W trakcie warsztatu dostajesz moje wsparcie, wiedzę, ponad 20-letnie doświadczenie i moją gotowość w rozwiązaniu Twojego problemu z pozyskaniem klientów, zarabianiem i zwiększaniem Twoich zysków.

W wariancie "MiSales Gold" będę dostępna dla Ciebie przez 8 tygodni. Aby czegoś DOBRZE się nauczyć potrzeba czasu na ćwiczenia. Dlatego cały proces nauki jest stworzony tak abyś przyswoił dostępną wiedzę i wdrażał ją z sukcesami z moją pomocą. Wiem, że pewnie jesteś bardzo zapracowany, dlatego Akademia MiSales podzielona jest na tygodniowe cykle edukacji. Co tydzień otrzymujesz nową dawkę wiedzy. Nie musisz się martwić jeżeli, nie będziesz miał czasu, to materiały będą na Ciebie czekać na platformie szkoleniowej. Dostajesz roczny dostęp i gwarancję satysfakcji.


Na bazie własnych doświadczeń stworzyłam unikatową formułę Akademii Biznesu i Sprzedaży, w której ja jako trener, mentor, coach pomagam zdobywać i pogłębiać wiedzę dotyczącą wszystkich aspektów prowadzenia dochodowego biznesu, działań sprzedażowych, ale również kosztowych, od badania rynku, sposobów na pozyskanie klienta B2B i B2C, segmentacji klienta, przez badanie potrzeb klienta, dostosowania komunikacji, wybrania odpowiednich kanałów sprzedaży, analizę lejka sprzedażowego, po zamknięcie sprzedaży i wypracowanie takiej techniki sprzedaży, która da Ci maksymalne zwiększenie wyników i zysków.

 

Nie ma znaczenia czy sprzedajesz usługi czy towary.

 

Nie ma znaczenia gdzie sprzedajesz, stacjonarnie czy w sklepie internetowym bo moje sprawdzone metody, to działania, które wdrożysz i online i stacjonarnie.

Akademia Dochodowego Biznesu MiSales jest dla:

właścicieli firm,

przedsiębiorców,

freelancerów

ale również

handlowców,

doradców,

managerów.

 

 

Dla każdego kto na swojej drodze zawodowej MUSI zwiększyć zyski w swojej firmie i potrzebuje NOWYCH TECHNIK SPRZEDAŻY bo stare zwyczajnie już nie działają.

 

Muszę Cię jednak uprzedzić, że ja sprzedaję wyłącznie etycznie i takiej sprzedaży uczę, bez nachalnych telefonów do klientów, bez

wykorzystania technik manipulacji. Twój biznes to Twoja własna marka osobista, to Twoje możliwości.

 

Dlaczego Akademia Dochodowego Biznesu MiSales ma dać właśnie Tobie korzyści ?

 

Pierwsza edycja i jedyna taka w wersji online z dostępem do wiedzy trenera,

 

Akademia MiSales nauczy Cię:

 

Jak EFEKTYWNIE pozyskać klienta B2B i B2C

 

Jakie dochodowe kanały sprzedaży wykorzystać do zwiększenia potencjału Twojego Biznesu

 

Jak tworzyć komunikaty, posty, publikacje, aby zachęcały do zakupów właśnie u Ciebie

 

Jak zwiększać swoje zyski!

 

Jak zbijać obiekcje klienta i znaleźć jego potrzeby

 

Opracujesz wraz ze mną własną Strategię Dochodowego Biznesu i Sprzedaży.

 

Strategia, żeby działała:

 

musi być dostosowana do Twojej branży,

 

zgodna z Twoją marką osobistą,

 

 konsekwentnie wdrażana.

 

Start Akademii MiSales zaplanowany jest

 już na początku marca.

Szczegółowa agenda zajęć będzie opublikowana na platformie szkoleniowej, do której otrzymasz dostęp po opłaceniu i aktywacji Twojego konta.

Pracuję nad płatnościami online jednak na tą chwilę dostępna jest wyłącznie forma przelewu. Zapisujesz się na wybrany przez Ciebie poziom a ja przesyłam Ci dane do przelewu. Następnie otrzymujesz dostęp do platformy szkoleniowej.

Pamiętaj, że Akademia MiSales została zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach, dlatego terminy webinarów czy online’owych spotkań grupy MasterMind  odbywać się będą w wybranych godzinach przez grupę. Nie obawiaj się, że coś Cię ominie, gdyż na platformie szkoleniowej będziesz miał wszystkie materiały, do których wrócisz w dowolnym momencie.

Regulamin korzystania z platformy szkoleniowej będzie dostępny po zalogowaniu.

Otrzymujesz roczny dostęp do Akademii oraz gwarancję satysfakcji, której regulamin zamieszczony jest na platformie.

 

Dostajesz 3 poziomy warsztatu do wyboru:

MiSales Light

5 lekcji, które nauczą Cię jak efektywnie pozyskać klientów.

Czas trwania tego warsztatu zależy wyłącznie od Ciebie. Dostajesz dożywotni dostęp do platformy.

Lekcje będą dostępne co kilka dni tak abyś miał czas na ćwiczenia między poszczególnymi modułami.

Ta opcja jest dla Ciebie, kiedy potrzebujesz wiedzy opartej na wykładzie w filmach i e-book'ach.

MiSales Premium

Czas trwania Akademii przewidziany jest na około 4 tygodnie

W każdym tygodniu otrzymujesz nowy materiał video oraz e-book'i i ćwiczenia.

Materiały publikuję co kilka dni tak abyś miał czas na zapoznanie się z nimi, dostajesz dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej.

Otrzymujesz aż 2 DARMOWE BONUSY warte 477 zł .

Gwarancja satysfakcji i zwrot kosztów. Jeżeli po tygodniu od rozpoczęcia MiSales Premium stwierdzisz, że Akademia nie przyniesie Ci korzyści i napiszesz do mnie maila to zwrócę Ci całą kwotę opłaconego warsztatu.

MiSales Gold

Opracujesz wraz ze mną PEŁNĄ Strategię dla Twojego Biznesu na kolejne miesiące po to abyś mógł osiągnąć większe zyski.

Razem przeprowadzimy analizę Twojej branży i konkurencji. Określimy Twojego idealnego klienta i dostosujemy kanały sprzedaży. Pokażę Ci najlepsze sposoby na pozyskanie klienta B2B i B2C.

Przez 8 tygodni jestem dla Ciebie dostępna online: w grupie na FB lub sesjach 1 na 1 z Tobą.

Planowany strat - marzec.

Otrzymujesz AŻ 4 DARMOWE BONUSY warte 1 777 zł Gwarancja satysfakcji i zwrot kosztów. Jeżeli po tygodniu od rozpoczęcia MiSales Gold stwierdzisz, że Akademia nie przyniesie Ci korzyści i napiszesz do mnie maila to zwrócę Ci całą kwotę opłaconego warsztatu.


Kilka słów o mnie. Od 25 lat aktywnie sprzedaję a ponad 15 dzielę się wiedzą sprzedażową i własnym doświadczeniem na warsztatach i szkoleniach sprzedażowych dla handlowców, managerów każdego szczebla oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Przez wiele lat pracowałam w branży finansowej. Przeszłam przez wszystkie szczeble kariery zawodowej od sprzedawcy, doradcy, managera po dyrektora, nieustannie zajmując się sprzedażą i marketingiem.

Zarządzałam siecią placówek, rozproszoną strukturą sprzedażową oraz własnym zespołem o różnej liczebności - największy to ponad 100 pracowników. Współpracowałam z rozproszoną siecią agencyjną liczącą ponad 3000 podmiotów. Tworzyłam od podstaw strategie sprzedażowe w ponad 300 start-upach aktywnie uczestnicząc w budowaniu systemu on-line oraz CRM’u, tworzeniu umów handlowych w sprzedaży B2B i B2C, budowaniu marki na terenie całego kraju, akcjach marketingowych, sprzedaży offline i online, tworzeniu od podstaw nowych kanałów sprzedaży.

Nadal uczę się sprzedaży, bo świat wokoło się zmienia więc i techniki sprzedaży czy pozyskania klienta ciągle trzeba doskonalić. W tym procesie nie możesz zatrzymać się nawet na chwilę.

Prywatnie też nieustannie "sprzedaję" - wartości 😀 Moje dzieci, syn 20 lat i córeczka 6, czerpią z naszych etycznych wartości życiowych bo właśnie te wartości są dla mnie szczególnie ważne w życiu prywatnym i zawodowym.

Emilia Dubiela Trener, Strateg Sprzedaży, Mentor, Coach Zmiany Biznesowej

Żona i mama Grinning Face on Samsung One UI 1.5

Masz więcej pytań? Napisz do mnie na czesc@miladubiela.pl

Nie lubisz pisać? :) zadzwoń ☎️ 796 917 525