fbpx

Moje zawodowe portfolio

Już od wczesnej młodości związana byłam ze sprzedażą i handlem


Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam od liceum współprowadząc działalność usługową w 2 firmach rodzinnych. Przez ponad 6 lat zarządzałam rozproszoną siecią małych piekarni na stanowisku Kontrolera i Samodzielnej Księgowej.

Wdrożyłam pierwszy w Polsce księgowy interfejs do obsługi płatności między systemem bankowym a księgowym.

Kolejne lata praktyki to stanowiska managerskie w 2 wiodących bankach na rynku finansowym.

Zarządzałam ponad pięćdziesięcioosobowymi zespołami sprzedażowymi.


Jako Trener prowadziłam Akademię Managera, Akademię Doradcy oraz liczne warsztaty sprzedażowe i windykacyjne dla pracowników banków i agentów.


Współpracowałam z rozproszoną siecią agencyjną liczącą ponad 300 podmiotów. W ostatnich latach związałam się z firmą finansową. Od 2012 roku tworzyłam od podstaw proces sprzedażowy w start-upie aktywnie uczestnicząc w budowaniu od podstaw systemu online do obsługi wniosków kredytowych dla agentów oraz CRM’u, tworzeniu umów o współpracy, budowaniu marki na terenie całego kraju, akcjach marketingowych, sprzedaży offline i online, tworzeniu od podstaw nowych kanałów sprzedaży, wprowadzeniu aspektów prawnych i umów w zakresie ochrony danych osobowych RODO.

Byłam bezpośrednio odpowiedzialna za współpracę z największymi operatorami finansowymi i własną siecią agencyjną liczącą ponad 500 biur pośredników finansowych.


Od 4 lat współtworzę kolejne 2 firmy rodzinne z segmentu doradztwa, usług finansowych, consultingu biznesowego i szkoleń.

parallax background

Główne obszary specjalizacji


Plan szkolenia „szyję na miarę” potrzeb po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach z uczestnikami. Każde szkolenie można rozszerzyć o dodatkowe moduły i odpowiednio dostosować do specyfiki wykonywanego zawodu.