Akademia Sprzedaży MiSales Mila Dubiela

 

Ten EBOOKO-PORADNIK na 20 stronach, opisuje najważniejsze sposoby na zbudowanie dochodowej Strategii Biznesu i Sprzedaży.

Ten E-BOOK to kompendium podstaw koncepcji sprzedażowych dla każdego przedsiębiorcy, sprzedawcy, managera bez względu na branżę i kanały sprzedaży jakie wykorzystujesz.

MiSales Strategia Dochodowej Sprzedaży to Twój osobisty planer działań potrzebny do zbudowania dochodowego biznesu i efektywnego zwiększania zysków.

Znajdziesz w nim:

  • Określenie celu czyli dlaczego potrzebna jest właśnie Tobie strategia dochodowej sprzedaży?

  • Rachunek sumienia czyli weryfikacja Twoich działań dokonanych.

  • Budowę fundamentu marki.

  • Planowanie czy biznes w chaosie.

  • Segmentację klienta czyli komu warto sprzedawać? typologia klienta.

  • O lejku sprzedażowym czyli „mżawka” lub „tsunami” konwersji. 

  • Kanały sprzedaży – gdzie i jak stosować procesy sprzedaży ?

  • Techniki sprzedaży – dlaczego mam jej stosować?

  • Komunikację z klientemwykorzystanie języka korzyści tak, aby klienci chcieli kupować.

  • Autorską Metodę STS.

 

Żywię głęboką nadzieję, że na podstawie tej wiedzy, będziesz mógł wprowadzić w życie plan maksymalizacji Twoich wyników sprzedażowych, a co za tym idzie, nieustannego zwiększania zysków.

Nie zapomnij, że aby COŚ zadziałało, trzeba to COŚ konsekwentnie zaplanować i wdrażać, ale przede wszystkim, ciągle badać potrzeby zmieniającego się rynku i Twoich klientów.

Strategia biznesu i sprzedaży to proces, który każdy przedsiębiorca czy handlowiec powinien przeanalizować, zaplanować, wdrażać i dostosowywać do ciągle zmieniającego się rynku po to aby zwiększać swoje przychody.

Zachęcam Cie do badań, do poszukiwań, do zadawania pytań, do analizy Twojego sprzedażowego portfela po to, abyś umiejętnie przewidywał zachowania Twoich klientów, abyś potrafił ich pozyskiwać w takiej ilości i w takiej jakości jaka jest Ci niezbędna do osiągania Twojego sprzedażowego celu – czyli Twojego ZYSKU! 🙂

 Odbierz bezpłatnego E-BOOK’a 

„Zbuduj Strategię Sprzedaży” czyli 10 sposobów na zwiększenie zysków.

 

 

ODBIERAM E-BOOK

Nie masz pomysłu skąd pozyskać nowych klientów?

Masz setki spotkań i telefonów w miesiącu,

a na koniec i tak liczysz straty, a nie zyski? 

Chcesz więcej sprzedawać? A co za tym idzie więcej zarabiać?

Chcesz być ekspertem, który daje najwyższą jakość obsługi?

 

 

Koniecznie przeczytaj o mojej autorskiej Akademii Dochodowego Biznesu MiSales, która jest połączeniem elementów e-learningu i szkoleń stacjonarnych. To jedyna taka Akademia gdzie masz bezpośredni dostęp do trenera, który posiada ponad 20 lat praktyki sprzedażowej.

W Akademii zbudujesz dochodową strategię pod Twój biznes, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub pod Twoją branżę, w której pracujesz jako sprzedawca czy manager sprzedaży.

Strategia Sprzedaży to proces oparty na umiejętnym określeniu celu, segmentacji klienta, technik sprzedaży, kanałów sprzedaży, odpowiedniej marży i konwersji ze sprzedaży oraz innych działań, które przyczynią się do zwiększenia Twoich zysków. I właśnie te działania poznajesz, opracowujesz i wdrażasz pod moim okiem w Akademii MiSales.

Masz dostęp do platformy szkoleniowej, na której cyklicznie, publikuję materiały, ale dodatkowo masz bezpośredni kontakt ze mną przez webinary, spotkania indywidualne online oraz na specjalnie przygotowanej zamkniętej grupie na facebooku.

Pod linkiem znajdziesz więcej informacji na temat

Akademii Dochodowego Biznesu MiSales.

 

 

Akademia Sprzedaży czytam 

 

 

Kilka słów o mnie.

Od 25 lat aktywnie sprzedaję a ponad 15 dzielę się wiedzą sprzedażową i własnym doświadczeniem na warsztatach i szkoleniach sprzedażowych dla handlowców, managerów każdego szczebla oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracowałam z rozproszoną siecią agencyjną liczącą ponad 3000 podmiotów. Tworzyłam od podstaw strategie sprzedażowe w ponad 300 start-upach aktywnie uczestnicząc w budowaniu systemu on-line oraz CRM’u, tworzeniu umów handlowych w sprzedaży B2B i B2C, budowaniu marki na terenie całego kraju, akcjach marketingowych, sprzedaży offline i online, tworzeniu od podstaw nowych kanałów sprzedaży.

Nadal uczę się sprzedaży bo świat wokoło się zmienia więc i techniki sprzedaży i pozyskania klienta ciągle trzeba doskonalić. W tym procesie nie możesz zatrzymać się nawet na chwilę.

 

Emilia Dubiela

Trener Biznesu, Strateg Sprzedaży, Mentor, Coach Zmiany Biznesowej

Autorka i Trener w Akademii MiSales Mila Dubiela – Całkowicie online’owego Warsztatu Sprzedażowego z Trenerem dostępnym w trakcie trwania 8 tygodniowego szkolenia.

 

Masz więcej pytań? Napisz do mnie na czesc@miladubiela.pl